@Streptocid / Twitter

У Москві на акції солідарності з далекобійниками затримали 12 осіб

  Їх відвезли до відділку поліції "Пресенський".

  У російській столиці на площі 1905 року під час серії одиночних пікетів на підтримку далекобійників затримали 12 осіб. Як інформує "ОВД-Инфо", їх відвезли до відділку поліції "Пресенський".

  Згодом один із затриманих розповів виданню, що його і ще вісьмох затриманих завели в приміщення відділку. Зараз вони пишуть пояснювальні, поліцейські говорять активістам, що питання стосовно подальших дій вирішує начальник відділку.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні російські далекобійники мали вирушити в "похід на Москву". Однак поліція намагається їм перешкодити. Так вранці 29 листопада у Ленінградській області поліція затримала одного з координаторів акції протесту далекобійників за нібито неоплачений штраф на суму 500 рублів. В активіста забрали документи на автомобіль та відправили їх на експертизу. Про перешкоджання з боку правоохоронців у повідомляють також далекобійникии інших регіонів. Зокрема, у Вологді вантажівки заарештовують і відганяють на штрафстоянку. 

  Водії вантажівок протестують проти впровадження системи, яка передбачає збирання платні за проїзд федеральними трасами з машин вагою понад 12 тон. Система має назву "Платон" і працює з 15 листопада.

  Попередній матеріал
  Тайсон Ф'юрі погодився на реванш із Володимиром Кличком
  Наступний матеріал
  Терористи "ДНР" розстріляли авто з мирними мешканцями
  Теги:
  Loading...