Twitter / Радіо Свобода

У Мінську колишні політв'язні організували масову акцію опозиції

На площі Свободи в Мінську проходить масова акція проти чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Організатором акції виступив колишній політв'язень Микола Статкевич, повідомляє "Хартія'97".

На площі Свободи присутні більше тисячі активістів опозиції. Серед них - колишні кандидати в президенти Статкевич і Володимир Некляєв, один із співголів оргкомітету зі створення партії "Білоруська християнська демократія" Павло Северинець, голова Об'єднаної громадянської партії Анатолій Лебедько, координатор громадянської кампанії "Європейська Білорусь" Максим Вінярський, лідер підприємців Олександр Макаєв.

Протестувальники розгорнули біло-червоно-білі прапори і скандують "Живе Білорусь", "Лукашенко - за грати". За інформацією видання, організатори акції закликають людей "бойкотувати вибори" та приходити на мітинг у жовтні проти створення на території Білорусі російської авіабази. На площі Свободи, повідомляє видання, - більше тисячі осіб. Багато хто приєднався до акції, коли побачив, що протестувальників не затримують. І навіть коли організатори акції оголосили про її завершення і закликали приходити на наступні мітинги, люди не поспішають розходитися з площі та спілкуються між собою.

Як повідомляє у Twitter білоруське "Радіо Свобода", одного з організаторів акції Володимира Некляєва "знову викликають до відділку міліції".

Нагадаємо, на початку вересня стало віджомо, що Росія планує розмістити авіабазу в Білорусі.

Попередній матеріал
Медики борються за життя киянина, який отримав удар струмом під час зйомки селфі на вагоні
Наступний матеріал
Український парламент не настільки конфліктний, як показують у ЗМІ – експерт
Теги:
Loading...