У Мінфіну РФ закінчились гроші на обслуговування внутрішнього державного боргу

  Росія може зазнати труднощів з обслуговуванням внутрішнього боргу, оскільки в бюджеті на 2015 рік вже зараз не вистачає коштів на ці цілі.

  Про це в Раді Федерації повідомила перший заступник міністра фінансів Тетяна Нестеренко, передає "Медуза".

  Чиновниця пропонує кілька варіантів вирішення проблеми: "Нам доведеться або далі витрачати Резервний фонд, або ж приймати рішення про уточнення бюджету з тим, щоб все ж забезпечити обслуговування. І це дійсно серйозна проблема".

  У чинній редакції бюджету на обслуговування внутрішнього боргу РФ закладено всього 6 мільярдів рублів, і ці кошти вже витрачені, підкреслила , перший заступник міністра фінансів. Щоб вийти з ситуації Мінфін хоче внести зміни до бюджету і збільшити гроші на обслуговування боргів до 23-26 мільярдів рублів.

  Розмір внутрішнього боргу Росії в цінних паперах, за даними Мінфіну, становив на 1 березня 2015-го року 5 трильйонів 531 мільярд рублів, іще 1 трильйон рублів хочуть позичити через емісію державних цінних паперів. 46 відсотків внутрішнього боргу припадає на облігації федеральної позики з постійним доходом. Відповідно до графіку погашення внутрішнього боргу, в 2015 році РФ повинна заплатити власникам цінних паперів 626,8 мільярда рублів.

  Попередній матеріал
  Бойовики 8 разів атакували блокпост бійців Нацгвардії, використовуючи міномети і гранатомети – речник АП
  Наступний матеріал
  Путін знімає заборону на передачу Ірану систем С-300

  У Росії дозволили контролювати особисте листування в інтернеті

  У Талліні заявляють про активність російських спецслужб

  НАТО звинувачує Росію у військовій підтримці сепаратистів

  Голова МЗС Німеччини не хоче, щоб Росія була присутня на саміті G7