vk.com / Типичный Ростов

У мережі з’явилось відео, як у Ростові будівельники відбили напад п'яних російських десантників

У день ВДВ група будівельників відбила напад п’яних десантників – ті втратили прапор і розбіглись.

У мережі з'явилося відео, зняте в російському місті Ростов-на-Дону ще 2 серпня, на день Військово-повітряних військ РФ. На оприлюднених кадрах група будівельників розігнала групу десантників, один з яких тримав в руках прапор ВДВ.

На відео видно, як п'ятеро військових почали запекло сперечатися про щось з чоловіками у спортивних костюмах. Згодом почалась штовханина і бійка, до якої долучились нові учасники у беретах з одного боку, та будівельники – з іншого. Путінські десантники були розігнані і втратили прапор ВДВ, яким розмахували на початку інциденту. Побиття припинилось лише із прибуттям спецпідрозділів поліції.

Вказаний відеоролик був опублікований на YouTube-каналі "Типовий Ростов", але згодом його звідти видалили. На сторінці спільноти "Типовий Ростов" у соцмережі збереглись лише фото, зняті по завершенні події, а також поблажливий для "героїв" інциденту коментар. Там сказано лише, що на день ВДВ "посварилися дві компанії – будівельники, які ремонтують фасад будівлі, і іменинники – десантники. Підсумком бійки стали розбиті в кров обличчя. Невідомо, як події розвивалися б далі і чим би закінчилися, якщо б у справу не втрутився ОМОН". В ГУ МВС РФ по Ростовській області розповіли, що кілька учасників бійки були затримані, були складені 4 адміністративних протоколи. Ступінь покарання ініціаторам сутички має визначити суд.

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Львівщині поліція запрацює 28 серпня – голова області
Наступний матеріал
Спостерігачі зафіксували, що до Широкиного починають повертатися мешканці