itv.com

У Мексиці тривають погроми та сутички з поліцією

  Погромом і сутичками з поліцією завершився марш протесту проти повільного розслідування зникнення 43 студентів у Мексиці.

  Розлючена молодь закидала фарбою стіни парламенту та розтрощила кілька крамниць на сусідніх вулицях, повідомляє ITV News.

  Втрутилася поліція, кількох найактивніших бунтівників затримали. Загалом у марші взяли участь десятки тисяч людей. Лідери протесту звинувачують президента Мексики Пену Ньєто в бездіяльності. Лише кілька днів тому рідні зниклих оголошували 43-годинне голодування на підтримку своїх дітей. Після цього президент і генеральний прокурор погодилися зустрітися з ними, однак жодних відповідей родичі не отримали.

  Як відомо, 43 студенти зникли під час акції протесту в Іґуалі рік тому. Начебто їх затримала поліція,однак до відділку автобус із арештантами не доїхав. Підозрювали, що корумповані поліцейські віддали студентів наркокартелю. Ще донедавна основною версією було те, що наркобарони всіх вбили, а тіла спалили. За час розслідування знайшли 60 подібних масових поховань. Але два тижні тому міжнародна команда експертів заявила - решток жодного зі зниклих там немає. Тож усе розслідування почнуть з початку.

  "Ми повинні добитися правди, хай там що. Скільки би часу чи зусиль це не потребувало. Я впевнений, що ми знайдемо наших дітей живими і вони нарешти повернуться додому", - наголосив Відульфо Розалес, юрист батьків зниклих.

  Як повідомляв 5.ua, у березні 2015 року батьки 43 викрадених мексиканських студентів мітингували у США.

  Попередній матеріал
  Прикордонники не пропустили до терористів 2 автомобілі з будматеріалами і товарами побутової хімії
  Наступний матеріал
  СБУ блокувала злочинну діяльність наркодилерів на Запоріжжі
  Теги:
  Loading...