Twitter

У Манчестері в'язень провів дві з половиною доби на даху тюрми

  Учасник акції протесту, за якою слідкували в усьому світі, завершив її, отримавши піцу.

  Вдень у неділю, 13 вересня, засуджений вибрався на дах в'язниці в Манчестері, щоб провести там наступні 61 годину. 35-річний Стюарт Хорнер, який відбуває 27-річний термін за вбивство свого дядька, протестував проти поганих умов утримання у в'язниці, повідомляє Meduza.

  Заявивши, що адміністрація поводиться із в'язнями "як з тваринами", протестувальник розгулював по даху в одній білизні, бив вікна залізними прутами, трощив камери спостереження. Часом йому доводилося відпочивати або грітися.

  Інші ув'язнені підтримували Хорнера зсередини в'язниці. За воротами пенітенціарного закладу зібрався натовп спостерігачів, місцеві телеканали вели пряму трансляцію з місця подій, інтернет ЗМІ - текстову трансляцію, у соцмережах пощирювалася інформація про британця по всьому світу.

  Поліцейські не змогли змусити Хорнера повернутися у будівлю. Після того, як дві з половиною доби він не їв і майже не спав, він погодився припинити акцію. В обмін йому пообіцяли піцу та кока-колу.

  Нагадаємо, у грудні 2014 року італієць провів акцію протесту проти економічної політики уряду Італії. Він виліз на купол собору Святого Петра у Ватикані, де просидів 48 годин.

  Попередній матеріал
  Порошенко підписав указ про розширення санкцій України проти РФ
  Наступний матеріал
  Третій транш Світового банку витратять на будівництво доріг - Пивоварський
  Теги:
  Loading...