АСЕАН 5.ua

У Малайзії відбувається саміт АСЕАН: сторони підписали угоду про посилення боротьби з торгівлею людьми

  У Малайзії відкрився саміт АСЕАН - Асоціації держав Південно-Східної Азії. Десять держав-учасниць уже провели низку двосторонніх зустрічей.

  Про це повідомляє Associated Press

  Держави домовились посилити боротьбу з торгівлею людьми, насамперед - жінками й дітьми. Завершився перший день саміту масштабним гала-концертом. Цього року зібрання відбувається у форматі АСЕАН плюс Три - до країн-учасниць долучилися і лідери Китаю, Японії та Південної Кореї.

  Лі Кецян, прем’єр-міністр Китаю, заявив: "Зараз в окремих державах світу панує політична криза, військові конфлікти, є глобальна проблема терористичних груп, стихійних лих і становища мігрантів. На цьому тлі Азійсько-тихоокеанському регіону буде складно зберегти свій імпульс подальшого розвитку. Але й досі він залишається одним із найбільш жвавих і розвинутих регіонів у світі".

  Запросили на саміт і президента США Барака Обаму. Останній заявив, що напад бойовиків на готель Radisson Blu в столиці Малі "сприяє зміцненню рішучості в боротьбі з тероризмом".

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 20 листопада 2015 року, 19 людей загинуло внаслідок атаки терористів на готель Radisson Blu в Малі. Один з них - громадянин Cполучених Штатів. Також вбито двоє терористів. Нагадаємо, у готелі в заручниках утримували не менш ніж 170 осіб.  

  Попередній матеріал
  На місці обвалення електроопор на межі з Кримом учасникам блокади й силовикам вдалося домовитись
  Наступний матеріал
  Упродовж ночі бойовики 40 разів відкривали вогонь по лінії розмежування - штаб АТО