У Лондоні тривають найбільші за всю історію міста антитерористичні навчання

  У них беруть участь понад 1000 поліцейських, а також парамедики та рятувальники.

  За сценарієм, троє терористів, стріляючи, вдираються на станцію метро і беруть заручників. Щоб не заважати містянам, навчання проводять на старій станції, яка вже не працює. Організували тренування міністерство транспорту, охорони здоров’я, муніципалітет і міністерство оборони. Навчання тривають два дні. За тиждень у Великій Британії вшановуватимуть жертв серії терактів 10 років тому. Тоді загинули 52 людини.

  "Ми відпрацьовуємо наш план дій на випадок терористичної атаки зі стріляниною. Хочемо упевнитися, що ми готові до всього, який би інцидент не трапився, зможемо оперативно надати допомогу", - повідомив керівник служби невідкладної допомоги Джейсон Кілленс.

  "Теперішній Лондон відрізняється від того, яким він був 10 років тому. Але ж і світ міняється. За цей час способи терористичних нападів теж змінилися. Тому ми адаптуємо процедури та протоколи дій. Необхідно постійно вчитися та тренуватися, щоб ефективно протистояти терористичній загрозі", - зазначила речниця поліції Лондона Максін де Брюннер.

  Попередній матеріал
  Аваков розпустив ДАІ Миколаївської області та оголосив набір до лав патрульної служби
  Наступний матеріал
  Рада обмежила користування мобільним зв'язком бійцями у зоні АТО