cefc.com.hk

У Лондоні організували парад на честь президента Китаю

  У Великій Британії вітають президента Китаю Сі Цзіньпіна з дружиною.

  До Лондона він прибув ще вчора ввечері, а сьогодні матиме зустрічі з королевою Єлизаветою та прем'єр міністром Девідом Кемероном, передає Associated Press. Вони вже особисто привітали перших осіб Китаю.

  На честь Сі Цзіньпіна організували парад кінної гвардії. Голова КНР у межах чотириденного візиту побуває у Лондоні та Манчестері. У столиці лідер Піднебесної матиме неофіційний ланч з королевою, пізніше - виступ в англійському парламенті та бенкет у Букінгемському палаці.

  У Манчестері Сі Цзіньпін ознайомиться з науково-дослідними та комерційними проектами. До Великої Британії делегацію з Китаю запросила королева. Як передає видання The Telegraph, влада сподівається налагодити економічні відносини з Китаєм і отримати від нього інвестиції розміром 30 мільярдів фунтів - це понад 45 мільярдів доларів. Основну частину фінансових вливань спрямують у галузь будівництва.

  Нагадаємо, у березні стало відомо, що Китай надасть Україні позику в розмірі 15 мільярдів доларів на будівництво доступного житла.

  Попередній матеріал
  Айвазовська: Зафіксовано 215 випадків незаконної агітації та 99 випадків підкупу виборців
  Наступний матеріал
  Київ не буде вимикати електрику Криму, але підвищив ціну на неї - Демчишин
  Теги:
  Loading...