5.ua

У Латвії відбулися благодійні заходи для українських дітей

  Сьогодні у Калнціємському кварталі Риги в рамках акції "Діти війни" відбулися благодійні концерти.

  У повідомленні зазначається, що виступили виконавці української музики: дитячий колектив ризької Української середньої школи "Перлинка" та вангазького дитячого гурту "Квіточки". Також жителі та гості столиці Латвії мали змогу під час майстер-класу власно зробити ляльку-мотанку національних українських кольорів, повідомляє видання "Радіо Свобода".

  Кульмінацією акції "Діти війни" стане благодійний концерт, який відбудеться 6 липня в концертному залі "Дзінтарі" в Юрмалі. В концерті візьмуть учать відомі латвійські та українські виконавці.

  На латвійському телебаченні, радіо та інтернет-порталах збиратимуть пожертви, які разом з коштами від концерту використають на реабілітацію в латвійських лікувальних установах і санаторіях дітей, потерпілих від війни на Сході Україні.

  "Військові дії в Україні - це проблема не лише України. Україна воює за наші цінності. Кожен наш крок на благо невинних жертв війни - це також крок для зміцнення нашої власної людяності і безпеки", - заявила голова Сейму Інара Мурнієце. Посол України в Латвії Євген Перебійніс повідомив, що в заході планує взяти участь делегація українських посадовців високого рівня.

  Попередній матеріал
  Терористи 1,5 години обстрілювали Широкине - батальйон "Донбас"
  Наступний матеріал
  Бойовики обстрілюють Родину з важкої артилерії - Москаль
  Теги:
  Loading...