geographica.net

У Китаї всім сім’ям дозволили мати двох дітей

  Це найбільше послаблення контролю за народжуваністю у Піднебесній за останні 40 років.

  Усім сім'ям Китаю дозволять мати двох дітей. Про це заявили представники правлячої Комуністичної партії.

  Це буде найбільшим послабленням суворих обмежень народжуваності за більш ніж 40 років. У такий спосіб влада намагається запобігти старінню населення.

  Політика "Одна сім’я – одна дитина" існує в Китаї від початку 1971 року, коли влада зрозуміла, що величезне населення перевантажує енергетичні, земельні та водні ресурси країни. У 80-х двох дітей дозволили мати сільським мешканцям за умови, якщо перша дитина - донька. Всім іншим загрожували штрафи та високі податки, які для більшості китайців непосильні.

  Відчутні негативні результати політики однієї дитини Китай відчув у 2013 році, коли було зафіксовано скорочення працездатного населення. З початку 2013 по початок 2015 року скорочення населення в працездатному віці склало 3,7 млн осіб.

  На сьогодні населення Китаю становить 1,357 млрд людей. Зараз у КНР є близько 20 мільйонів дітей, які живуть поза законом. Ці діти народжені нелегально, і влада відмовляється видавати будь-які документи, доки батьки не заплатять величезний штраф. Незаконнонароджені позбавлені права на освіту, медицину, і не можуть подорожувати.

  Попередній матеріал
  Голова об’єднання українців Росії: Бібліотеку неодноразово намагалися вихолостити, невідомо, що з нею буде
  Наступний матеріал
  Із 1 січня 2016 року "Укрзалізниця" має намір підвищити тарифи на вантажоперевезення
  Теги:
  Loading...