У Китаї, незважаючи на протести, проходить фестиваль собачого м'яса

  Жорстокий захід проводять щорічно в день літнього сонцестояння.

  На південному заході Китаю, незважаючи на обурення захисників тварин, стартував щорічний фестиваль собачого м'яса, повідомляє "ВВС-Україна". Захід проходить у місті Юйлінь у провінції Гуансі у неділю і понеділок.

  Під час фестивалю мають забити близько 10 тис. собак на честь дня літнього сонцестояння. Жителі та продавці в Юйліні кажуть, що тварин убивають гуманним способом. Але активісти вважають ці вбивства жорстокими.

  Повідомляється, що інтернет-петицію із закликом заборонити фестиваль підписали вже понад 3,8 млн людей. Цього року до кампанії також долучилися багато відомих людей - як місцевих, так і іноземних. Китайські поп-співаки та актори використовували платформу блогів Weibo, аби висловитись проти фестивалю. Британський комік Рікі Джервейс, написав твіт із хештегом #StopYuLin2015.

  У Китаї, Південній Кореї та інших країнах традиція їсти собаче м'ясо з'явилася дуже давно. Вважається, що така їжа відганяє тепло літніх місяців, повідомляє державна агенція "Сіньхуа". Але суперечливий фестиваль почали проводити нещодавно, пише агенція.

  Водночас міська влада дистанціювалася від заходу, заявивши, що ніколи не організовувала "фестивалю собачої їжі", а нинішній фестиваль є комерційним.

  Як зазначається, останніми роками любителі тварин почали купувати собак, щоб їх урятувати. Місцеві газети писали, що колишня шкільна вчителька з Тяньцзіня у суботу заплатила за сотню собак понад тисячу доларів.

  Попередній матеріал
  Міноборони: Генерал-майор, який перейшов на бік "ДНР", був звільнений із ЗСУ ще в 2012 році
  Наступний матеріал
  З Москвою краще говорити з позиції сили – міністр оборони Німеччини