Китай_тайфун 5.ua

У Китаї евакуювали майже мільйон людей через тайфун

  Масова евакуація населення почалася на південному сході Китаю.

  Полишити домівки були вимушені близько 900 тисяч людей. На регіон насувається масштабний тайфун "Чан-Хом". Також до тайфуну готуються і у Тайвані.

  Синоптики попереджають: він ударить у найближчі години і може стати найсильнішим за останні 70 років. Швидкість вітру в епіцентрі стихії перевищує 50 метрів за секунду.

  У регіоні закрили усі порти та летовища, призупинили і рух поїздів. Там уже почалися сильні зливи, очікують на град, а припливні хвилі сягають кількох метрів. Напередодні тайфун пронісся над Тайванем. Минулося без жертв.

  Як повідомлялося, нещодавно потужний тайфун "Куджира", що сформувався в Південно-Китайському морі, досяг берегів Китаю, зокрема провінції Хайнань - популярного курортного центру країни. Швидкість вітру в епіцентрі шторму досягла 25 м/с. Влада регіону провела евакуацію населення - тимчасово переселили близько 40 тис. людей. Скасували заняття в школах і дитячих садках. Тайфун "Куджира" став цього року першим, що досяг материкової частини Китаю. Стихія сформувалася під дією 8-бального шторму в океані.

  Попередній матеріал
  На Одеському митному форумі закликали відкликати проект закону про реформу митниці
  Наступний матеріал
  В Саратовській області Росії в освітніх закладах заборонили Facebook, Twitter, Gmail, Instagram
  Теги:
  Loading...