polonia-consulting.com.ua

У Кракові з'явиться центр навчання офіцерів контррозвідки країн НАТО

  Польща і Словаччина підписали угоду про створення у Кракові cоюзного центру вдосконалення контррозвідки.

  Про це повідомив віце-міністр оборони Польщі Роберт Купецький, передає "Радіо Польща". Від імені Міністерства національної оборони Польщі він підписав угоду про створення Центру вдосконалення контррозвідки, який буде розташований у Кракові, а частина об'єктів - в словацькому місті Лешт.

  Згідно з договором, Польща і Словаччина беруть на себе всі організаційні роботи. За словами польського віце-міністра оборони, першим директором центру буде поляк - офіцер Служби військової контррозвідки.

  Купецький підкреслив, що створення центру - це більше, ніж "черговий, двадцять четвертий центр удосконалення". "Це додавання нових союзницьких можливостей до тих, які вже є, в умовах загрози зі сходу і півдня. Це реальний внесок Польщі, Словаччини і держав, які беруть участь у створенні центру, у розробку нової якості", - зазначив він.

  За його словами, центр буде організовувати спільні навчання для збройних сил країн-членів НАТО, а окрім цього, займатиметься вдосконаленням загальної доктрини контррозвідок цих країн. "Я очікую, що до кінця цього року з'являться перші офіцери НАТО. Ми передбачаємо, що розшириться також група держав, які беруть участь у роботі центру", - зауважив Купецький.

  Як зазначається, зараз роботу центру будуть підтримувати представники Хорватії, Чехії, Литви, Німеччини, Румунії, Словенії, Угорщині та Італії.

  Нагадаємо, посол РФ вибачився за те, що звинуватив Польщу у розв’язуванні Другої світової війни.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Повна тиша зберігається вже понад три доби
  Наступний матеріал
  Безпілотник ОБСЄ зафіксував скупчення танків терористів неподалік Маріуполя
  Теги:
  Loading...