delfi.lt

У країнах Балтії стартують навчання винищувальної авіації НАТО

  У вівторок в повітряному просторі Балтійських країн починаються тренувальні польоти ВВС країн НАТО за участі участь винищувачів Бельгії, Німеччини, Іспанії, Італії, Польщі, Норвегії, Швеції, Фінляндії.

  Цього разу основною країною тренувальних польотів буде Латвія, повідомляє Delfi.lt.

  На час навчань про заправку пальним подбають літаки Німеччини та США. На латвійському полігоні в Адажі багатофункціональні літаки залучених країн відпрацьовуватимуть завдання попереджувальних повітряних атак. У середу імітуватиметься пошуково-рятувальна операція із використанням вертольотів ВПС Латвії.

  Цього року ВПС Литви представляє Центр управління і донесень з Кармелави, звідки здійснюється керівництво задіяними винищувачами. Підтримка приймаючої сторони забезпечується на базі ВПС Литви в Шяуляй.

  Зазвичай за рік в повітряному просторі Балтійських країн проводяться три таких тренування. Тренувальні польоти організовують Об'єднаний штаб ВПС НАТО в Рамштайні і Об'єднаний центр повітряних операцій в Уєдем (Німеччина).

  У Міноборони Литви метою цих навчань назвали "продемонструвати зобов'язання НАТО щодо забезпечення безпеки, солідарність і довіру союзників".

  Попередній матеріал
  У Генпрокуратурі будуть створена Служба генеральної інспекції і департамент реформ – Сакварелідзе
  Наступний матеріал
  Atlas Jet потребує двох місяців, щоб почати роботу в Україні – Мінінфраструктури

  У Литві розпочалися військові навчання НАТО

  Сили АТО почали використовувати тактику НАТО - Генштаб

  У НАТО готові допомогти Україні в реформуванні оборонної галузі – Міноборони Литви

  Нарада глав МЗС країн НАТО відбудеться в Антальї в середині травня