5.ua

У кожній європейській країні існує партія, "підгодована" Кремлем – експерт

У всіх країнах Європи функціонують партії, які фінансуються з Москви.

Про це сьогодні, 15 вересня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив експерт із питань інформаційної безпеки В'ячеслав Гусаров.

"Буквально в кожній європейській країні існує партія, котра "підгодована" Кремлем. Ну, наприклад, у Франції (це, мабуть, уже в кожній газеті мільйон разів прописано) така партія як Front National, глава цієї партії Марін Ле Пен причетна до фінансових операцій, бізнес-операцій із Кремлем", - зазначив він. 

Гусаров також розповів про болгарську радикальну партію, що фінансується Росією: "У Болгарії працює партія "Атака", доволі радикальна партія, яка, до речі, крім того, що політична партія і представляє кілька людей в євроструктурах, вона ще утримує свій друкований орган за рахунок Москви і телевізійний канал, який також називається "Атака".

Крім того, за словами експерта, такі політичні сили активно функціонують також у Британії, Німеччині, Угорщині, Латвії, Італії тощо. 

Як повідомляв 5.ua, у червні цього року чільниця європейської дипломатії Федеріка Могеріні представила у ЄС план протидії російській пропаганді

Попередній матеріал
Мешканці окупованих територій не можуть стати "частиною розмови" про реформи через вторгнення Росії – представник США в ОБСЄ
Наступний матеріал
Польща виділить $200 млн на розвиток альтернативної енергетики України
Теги:
Loading...