tribune.com.pk

У конфлікті в Ємені загинули 135 дітей - ООН

  Діти не повинні продовжувати платити ціну за насильство в Ємені.

   Виконавчий директор Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Ентоні Лейк в Женеві заявив, що в результаті конфлікту в Ємені 135 дітей загинули і 260 отримали поранення, передає УНН.

  "Діти не повинні продовжувати платити ціну за насильство в Ємені. Всі сторони конфлікту зобов'язані відповідно до міжнародного гуманітарного права захищати дітей від нанесення шкоди. Як мінімум, для цього повинна діяти "гуманітарна пауза", щоб забезпечити доставку життєво необхідної допомоги пораненим, хворим і вразливим групам населення, а також усім, хто постраждав від насильства", - нагадує виконавчий директор ЮНІСЕФ.

  Йдеться, що 15 травня глава єменського відділення Управління з координації гуманітарних питань Йоханнес ван дер Клау в п'ятницю на прес-конференції заявив, що кількість загиблих в Ємені з моменту початку конфлікту в кінці березня перевищує 1,6 тис. людей.

  У повідомленні йдеться, що військово-повітряна операція "Буря рішучості" проти шиїтського угруповання "Ансар Алла" (хусит) в Ємені почалася 26 березня і офіційно завершилася 21 квітня. Арабську коаліцію очолила Саудівська Аравія. Участь в операції брали сили Кувейту, Катару, ОАЕ, Бахрейну, Єгипту, Йорданії, Марокко та Судану. Однак після офіційного оголошення про завершення "Бурі рішучості" сили коаліції продовжують завдавати ударів по позиціях хусит в рамках нової операції "Відродження надії".

  Попередній матеріал
  Лікар винайшов рибу, яка рятує людей від анемії
  Наступний матеріал
  У Варшаві може з'явитися вулиця Героїв Майдану

  Близький Схід: в Іраку ісламісти захопили місто Рамаді, в Ємені хусити зірвали перемир’я

  Коаліція на чолі із Саудівською Аравією поновила авіаудари по Ємену

  Ємен повідомив про загибель лідерів "Аль-Каїди" внаслідок удару з безпілотника

  Напередодні перемир’я арабська авіація розбомбила ракетну базу у столиці Ємену – більше 90 загиблих