games.mail.ru/

У КНДР привели ядерний арсенал у повну бойову готовність

  Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин наказав у п'ятницю, 4 березня, привести ядерний арсенал КНДР у повну бойову готовність

  Про приведення ядерного арсеналу у бойову готовність повідомляє видання Deutsche Welle з посиланням на північнокорейську інформагенцію KCNA.

  "Єдиним способом захистити суверенітет нашої нації і його право на існування за нинішньої екстремальної ситуації - це посилити наші ядерні сили як якісно, так і кількісно", - сказав Кім Чен Ин.

  Лідер КНДР підкреслив "необхідність тримати ядерні боєголовки завжди напоготові для державної безпеки, щоб їх можна було запустити будь-якої миті".

  Північна Корея неодноразово погрожувала використанням ядерної зброї проти Південної Кореї та США. Однак, зазначається, що військові експерти піддають сумніву здатність КНДР доставити ядерні боєголовки до території США.

  Як повідмоляв 5.ua, напередодні, 3 березня, влада КНДР провела запуск кількох ракет малої дальності у бік Японського моря після запровадження санкцій ООН. У міністерстві оборони Південної Кореї припускали, що КНДР могла випустити артилерійські снаряди.

  Нагадаємо, ООН запровадила нові жорсткі санкції проти Північної Кореї. Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію про посилення санкцій проти КНДР у відповідь на проведене в країні ядерне випробування і запуск ракети.

  Попередній матеріал
  Усі частини Нацгвардії перейдуть на стандарти організації НАТО – Тартаковський
  Наступний матеріал
  У нашій армії полковників набагато більше, ніж молодших офіцерів – Тартаковський
  Теги:
  Loading...

  КНДР запустила ракети малої дальності в бік Японського моря після санкцій ООН

  "Слава Кім Чен Ину" - в КНДР пройшов багатотисячний мітинг на підтримку влади

  США та Південна Корея обговорюють шляхи активізації санкцій проти КНДР

  Обама затвердив нові санкції проти КНДР