Фото uainfo.org

У Ходорковського зняли фільм про "сина" Путіна

  Фонд Михайла Ходорковського "Відкрита Росія" опублікував фільм "Сім'я", присвячений очільнику Чечні Рамзану Кадирову і сформованій під його керівництвом ситуації в республіці.

  "Відкрита Росія" опублікувала в Мережі фільм "Сім'я", що розповідає про реальну ситуацію в сучасній Чечні, всемогутнього главу республіки Рамзана Кадирова і його взаєминах з федеральним центром. Що таке особиста армія Кадирова, скільки грошей витрачається на Чечню, як у республіці гноблять і переслідують простих громадян - відповіді на ці та інші питання є у фільмі", - повідомляється в анонсі до відео, передає "Укрінформ".

  Зазначається, що у фільмі розповідається про те, що з усіх жителів Чечні неофіційно збирають "данину" до фонду Кадирова - сам же глава республіки найчастіше називає "спонсором" Аллаха. За документами кошти цього фонду повинні використовуватися на фінансування соціальних проектів, але насправді витрачаються вони, у тому числі, на дорогі подарунки численним гостям.

  Фільм зачіпає також питання правового свавілля в Чечні: зникнення людей, тортури, засудження за безпідставними обвинуваченнями і непідсудність "своїх". "Який там Слідчий комітет, прокуратура або ФСБ - про що ви? Кухар командира ОМОНу на все має право, тому що він кухар командира ОМОНу", - коментує Ігор Каляпін, експерт "Комітету проти тортур".

  Крім того, творці фільму та експерти зазначають, що Чечня пов'язана з усією іншою Росією виключно безпосередньо через Путіна, і переймаються питанням, чи може він контролювати "свого сина" Кадирова.

  Попередній матеріал
  Путінські бойовики на Донбасі вихваляються новітньою російською зброєю - волонтери
  Наступний матеріал
  РФ знадобиться всього тиждень, щоб стягнути війська до північних кордонів України - військовий експерт
  Теги:

  Кадиров: Царнаєв - жертва американських спецслужб

  Кадиров наказав стріляти по росіянах, які спробують вести операції в Чечні: "Будь він москвич або ставрополець – відкрити вогонь на ураження"

  Кадировські терористи з "ДНР" намагалися закопати Губарєва живцем - ЗМІ

  Російські опозиціонери вважають, що до вбивства Нємцова причетний Кадиров