У Кемеровській області РФ розбився вертоліт - загинуло 3 людини

  У результаті події загинули пілот і два пасажири.

  Вертоліт "Робінсон-44" потрапив в аварію в Кемеровській області РФ під час повторного зльоті після позаштатної ситуації в районі річки Кия. Про це агентству "Інтерфакс" в суботу повідомила прес-секретар Західно-Сибірської транспортної прокуратури (ЗСТП) Оксана Горбунова.

  "Наразі встановлено, що вертоліт під час польоту зачепив водомірний трос в районі річки Кия, після чого сів на мілину. Незабаром він почав зліт, але, набираючи висоту, накренився і зазнав аварії. Причина крену судна з'ясовується", - сказала вона. Раніше в ЗСТП припускали, що причиною катастрофи вертольота могло бути зіткнення з сопкою.

  За словами Горбунової, вертоліт о 05:10 за Москвою вилетів з кемеровського аеродрому Північний у Тісульський район, звідки мав повернутися назад. "Мета польоту вертольота і особи пасажирів ще встановлюються. Цих даних немає в польотних документах", - зазначила прес-секретар ЗСТП.

  Горбунова уточнила, що вертоліт належав ЗАТ Вертолітний клуб "Аеросоюз", але перебував у лізингу в ТОВ "Макарак", яка і була експлуатантом.

  Інформація про жорстку посадку вертольота "Робінсон" у селищі Макарак Тісульського району надійшла близько 11:15 за московським часом. У результаті події загинули пілот і два пасажири.

  Західно-Сибірська транспортна прокуратура, а також Західно-Сибірське слідче управління на транспорті за цим фактом проводять перевірку. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

  Попередній матеріал
  У Криму окупанти оштрафували імама за молитву в пам'ять жертв депортації
  Наступний матеріал
  205 осіб постраждали під час пожежі в аквапарку на Тайвані