У Канаді відсвяткували день народження країни

  1 липня відзначили 148 років від об'єднання трьох колоній - Нью-Брансвік, Нової Шотландії і Об'єднаної Провінції Канади.

  В Оттаві  влаштували урочистості на Парламентському пагорбі. Розпочали святкування з параду духового оркестру та оркестру волинщиків. Потому, влаштували салют із гарматних пострілів. Завершили гуляння концертом і вуличним фестивалем. Попри погану погоду, відзначити День Канади у столиці зібралися 34 тис. людей.

  Канада - це друга за площею країна світу, яка поступається лише Росії. Канада є федерацією, що складається з 10 провінцій і трьох територій, за формою правління - конституційною (парламентарною) монархією, з королевою Єлизаветою II в якості глави держави. Сама країна - багатокультурна і багатомовна: на федеральному рівні визнано дві державні мови - англійську та французьку.

  Назва країни, знаної нині як "Канада", походить від індіанського слова kanata, що означає "селище" або "поселення": ще в 1535 корінні жителі сучасного міста Квебек користувались цим словом, коли йшла мова про індіанське селище Стадакона.

  Попередній матеріал
  На Харківщині чиновник вимагав хабарі з вимушених переселенців
  Наступний матеріал
  В Європарламенті хочуть відтермінувати кредитування українських атомних електростанцій