У Кабулі смертник підірвався в автомобілі поруч із конвоєм НАТО

  Сьогоднішній вибух у районі Шах Шахід Кабула є другим за тиждень нападом на конвой іноземних військ в столиці Афганістану.

  У столиці Афганістану Кабулі смертник підірвався на автомобілі поблизу конвою сил НАТО, передає "Радіо Свобода" з посиланням на владу країни.

  Згідно з повідомленням Міністерства внутрішніх справ Афганістану, наразі невідомо, чи хтось загинув. Сьогоднішній вибух у районі Шах Шахід Кабула є другим за тиждень нападом на конвой іноземних військ в столиці Афганістану.

  Як зазначає видання, у цій країні залишаються близько 9,8 тис. американських військових – порівняно зі 100 тис. у 2011 році. Більшість американських військових тренують афганські сили безпеки, але контингент із кількох тисяч солдатів все ще бере участь у бойових діях. Відео з місця подій надала агенція Associated Press.

  Як ми повідомляли раніше, в Афганістані бойовики руху "Талібан" убили 11 місцевих військовослужбовців у провінції Герат на заході країни. За даними місцевої влади, автоколона, в якій пересувалися військовослужбовці, потрапила в засідку ісламістів.

  Попередній матеріал
  У Щасті бойовики вкотре обстріляли теплоелектростанцію
  Наступний матеріал
  Президент Болгарії прибув в Україну з офіційним візитом