Прапор Грузії
Прапор Грузії Фото polit.ru

У Грузії заарештували підозрюваного у тероризмі

  Грузинська розвідка повідомляє про арешт 29-річного чоловіка, якого звинувачують у тероризмі після того, як країна посилила заходи безпеки після терактів у Парижі.

  Державна служба безпеки повідомила, що Давид Борчашвілі був заарештований після повернення до Грузії з Туреччини попереднього дня, передає "Радіо "Свобода". Агентство зазначає, що затриманому було пред'явлено звинувачення за статтею 238 Кримінального кодексу Грузії, яка стосується приналежності до іноземної терористичної організації або допомоги терористичній організації.

  Агентство іншої інформації поки що не надає.

  Зазначається, що Борчашвілі прибув до Грузії вранці 21 листопада, але чиновники депортували його назад до Туреччини через кілька годин. У той же день турецька поліція відправила його назад до Грузії, де він був заарештований.

  Сім'я заарештованого чоловіка говорить, що він поїхав до Туреччини в пошуках роботи рік тому. Наразі залишається невідомим, чи був Борчашвілі в Сирії.

  Нагадаємо, після терактів у Парижі 13 листопада грузинська влада оголосила посилені заходи безпеки в аеропортах, на кордоні і об'єктах "стратегічного значення". Чиновники кажуть, що десятки громадян Грузії приєдналися до бойовиків в Сирії та Іраку. 

  Як повідомляв 5.ua, бельгійські правоохоронці розшукують щонайменше двох чоловіків, один з яких перевозить бомбу на кшталт тієї, що підірвали терористи-смертники під час нападів у Парижі.

  Попередній матеріал
  У Києві на фасаді будинку намалювали рекордно великий портрет відомого українського політика
  Наступний матеріал
  На завтра оголошено штормове попередження по Україні, на сході та півдні очікуються дощі