travel.tochka.net

У Грузії відзначають День міцності і святості сім'ї

  У Грузії відзначають День міцності і святості сім'ї.

  Якщо сім'ї будуть міцними, міцною і непохитним буде і держава, заявив Католікос-Патріарх всієї Грузії Ілія II під час недільної проповіді в кафедральному соборі Пресвятої Трійці в Тбілісі. Недільна проповідь патріарха була присвячена темі родини, Днем міцності і святості якої в минулому році він оголосив і закликав щорічно святкувати 17 травня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Вітаю всіх з цим святом. Хочу нагадати, що сім'я - це основа людства і держави. Якщо родини будуть міцними, міцним і непохитним буде і держава. Сьогодні я хочу благословити всі сім'ї Грузії, всіх тих, хто істинно прославляє Господа і живе, слідуючи Його повчанням", - сказав Ілія Другий.

  За словами патріарха, від міцності сім'ї залежить щастя людське. При цьому він особливу увагу акцентував на відносинах батьків і дітей, благословив багатодітні сім'ї. Предстоятель Грузинської Церкви в черговий раз підняв тему абортів, назвавши це діяння "страшним гріхом".

  У неділю в усіх церквах і храмах Грузії священнослужителі проводять молебні, благословляючи міцність і святість родини. За усталеною вже традицією в містах і селах освячуються святою водою сім'ї, будинку, вулиці.

  Попередній матеріал
  Каїр обмежив поїздки єгипетських жінок до Туреччини
  Наступний матеріал
  Вчені виявили частинки антиматерії в грозовій хмарі
  Теги:
  Loading...

  У Грузії розпочалися спільні навчання грузинських та американських військових

  Єврокомісія надасть Україні, Грузії та Молдові 150 млн. євро на зону вільної торгівлі

  США доправили до Грузії партію військової техніки

  Проти російських байкерів у Грузії відкрили кримінальну справу - ЗМІ