У Греції тимчасово відкрилися кілька банків: пускають лише пенсіонерів

  Кілька грецьких банків відкрилися в середу вранці, 1 липня, але лише для пенсіонерів, у яких немає банківських карт і які отримують пенсії готівкою.

  Про це повідомляє "Русская служба BBC". За інформацією видання, черги до банків почали вибудовуватися ще рано вранці, задовго до відкриття, і всередину людей пускають лише невеликими групами, проте ніяких хвилювань або заворушень не спостерігається.

  Банки Греції закрилися, після того як Європейський центробанк припинив регулярні транші, які підтримували їхню роботу. Цей захід став відповіддю на рішення грецької влади припинити переговори з кредиторами і оголосити референдум з питання про продовження прийняття фінансової допомоги від ЄС.

  Нагадаємо, Греція не виплатила гроші Міжнародному валютному фонду. За кілька годин до завершення терміну виплати Афіни намагалися зробити останню пропозицію Єврогрупі: щодо реструктуризації грецького боргу. Однак євробанкіри на це не погодилися, а МВФ не пристав на прохання відтермінувати виплату боргу – 1,6 млн євро.

  Попередній матеріал
  МВФ закликав Україну та кредиторів швидше дійти згоди щодо реструктуризації зовнішнього боргу
  Наступний матеріал
  За добу в зоні АТО загинув один український боєць – Лисенко