У Греції сьогодні не відкриється жоден банк

  Не відкриється сьогодні жоден грецький банк. Таким чином фінансисти намагаються утримати банківську систему країни від колапсу.

  Прем'єр-міністр Алексіс Ципрас знову звернувся до кредиторів із проханням подовжити програму фінансової допомоги. Напередодні, греки спустошили понад третину банкоматів по всій країні. Сотні людей провели усю ніч у чергах до заправок. Мільярди євро за кілька годин перевели в готівку. Люди готуються до найгіршого варіанту.

  Європейський центробанк відмовився збільшувати кредит Греції та намагатися рефінансувати борги країни. Тож Афіни - на межі дефолту. Термін виплат спливає 30 червня. А 5 липня в країні відбудеться референдум, на якому обговорять пропозиції міжнародних кредиторів щодо умов виплати боргів. Однак голова МВФ Крістін Лаґард уже заявила, що він не матиме юридичної сили.

  "Напередодні Єврогрупа ухвалила рішення, яким намагалася позбавити грецький народ можливості сказати "так" або "ні" пропозиції щодо порятунку банківської системи. Сьогодні ми починаємо процес, спрямований на стабілізацію та зменшення впливу рішень єврогрупи на повсякденне життя пересічних громадян. Уже з понеділка грецький народ покаже, що він має силу, щоб самостійно ухвалювати рішення щодо вимог кредиторів", - наголосив міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс.

  Попередній матеріал
  У Єревані вночі затримали чоловіка, який начебто закликав до збройного повстання
  Наступний матеріал
  У Хмельницькому відбувся велосипедний грінфест