У Греції комуністичні активісти захопили будівлю Міністерства фінансів

  Активісти комуністичної профспілки "Грецький бойовий фронт" захопили будівлю Міністерства фінансів в Афінах.

  Про це повідомляє місцеве видання Енікос. Активісти вчинили так на знак протесту проти планів уряду запровадити заходи суворої економії. У міністерство вторглися близько 200 людей, вони вивісили на будівлі банер з написом "Досить лити кров, досить платити".

  Профспілка запланувала також проведення акції протесту за участі держслужбовців проти політики уряду Алексіса Ципраса. Нагадаємо, Євросоюз відкинув останні запропоновані Афінами плани з проведення реформ, заявивши, що вони є недостатньо суворими для надання чергового кредиту.

  Греція у найближчі три тижні повинна сплатити за боргами загалом 1,6 мільярда євро. Минулого тижня Єврокомісія надала Греції список запропонованих реформ, серед яких, зокрема, скорочення зарплат і пенсій державних службовців. Міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс охарактеризував пропозиції Єврокомісії як "майже образливі", а Ципрас, виступаючи перед грецьким парламентом 5 червня назвав їх "абсурдними". Втім, 10 червня Афіни представили Єврокомісії новий план реформ з метою досягти порозуміння з міжнародними кредиторами.

  Попередній матеріал
  Європарламент звернувся до Гаазького трибуналу щодо злочинів Росії в Україні
  Наступний матеріал
  Ювелір створив обручки з функцією GPS