parisweb.ru

У Франції страйкують залізничники: на маршрути не вийшла третина потягів

  Через ускладнений залізничний рух у Франції на маршрутах збільшено кількість автобусів та трамваїв

  Залізничний рух у Франції ускладнений через страйк працівників. На маршрути регіонального та національного сполучення вийшли лише дві третини потягів. Про це повідомила прес-служба адміністрації національних залізниць Франції, передає "Укрінформ".

  "Залізничне сполучення в цілому у Франції та у Паризькому регіоні ускладнено через страйк працівників залізниць. В середньому на маршрути в середу не вийшли близько третини потягів регіональних ліній та більшість національного сполучення швидкісних потягів TGV", - йдеться в повідомленні.

  В управлінні громадського транспорту Парижа та його передмість зазначили, що в середньому на маршрути вийшли два з трьох електропотягів.

  Водночас місцеві ЗМІ повідомляють, що залізничники за підтримки чотирьох провідних профспілок CGT, Unsa, SUD та CFDT вирішили провести одноденний страйк. У такий спосіб вони вимагають підвищення заробітної плати, збільшення зайнятості та поліпшення умов праці. Відзначається, що залізничники також протестують проти можливого внесення урядом змін до Кодексу законів про працю. Страйк триватиме до ранку 10 березня.

  Через ускладнення залізничного руху керівництво RATP вирішило збільшити кількість автобусів та трамваїв на маршрутах, щоб забезпечити належне транспортне сполучення у Паризькому регіоні. Найскладніша ситуація у Парижі на лінії електропотягів RER B. На маршрут вийшов лише один з трьох потягів.

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці лютого в кількох французьких аеропортах страйкували технічні працівники авіакомпанії Air France.

  Попередній матеріал
  Суд оголосив дату вироку Надії Савченко
  Наступний матеріал
  Проросійські найманці готують провокації в зоні проведення АТО - штаб
  Теги:
  Loading...

  У Парижі страйкують таксисти

  Паризькі таксисти страйкують через запровадження нової системи реєстрації

  У Франції страйкують вчителі, таксисти та авіадиспетчери

  Працівники Air France оголосили про страйк

  Пілоти Lufthansa оголосили страйк до п’ятниці, вимагаючи раннього виходу на пенсію

  5 канал - трансляція наживо