5.ua

У Фінляндії резервістам почали розсилати листи про завдання у разі оголошення особливого періоду

  У понеділок збройні сили Фінляндії почали розсилання резервістам листів про їх дії у разі оголошення особливого періоду.

  Як повідомляє "Интерфакс-Украина", представники фінської армії представили в понеділок зразки трьох версій послань резервістам.У них зазначено, чи буде особа у воєнний час призвана до Збройних сил, в яких частинах і чим вона там займатиметься, а чи залишиться вона в резерві або не підлягає призову у зв'язку з роботою на життєво важливих об'єктах. Сили оборони відкрили також в понеділок у зв'язку з цим спеціальний сайт.

  Начальник оперативного відділу Сил оборони Фінляндії генерал-лейтенант Міка Пелтонен, пише агентство, повідомив, що листи будуть направлені 900 тисячам резервістам. Влада країни сподівається завершити цю роботу за два тижні.

  Окрім того, Міка Пелтонен підкреслив, що розсилку почали планувати вже в 2013 році, але остаточне рішення було прийнято в 2014 році. Як сказав генерал, подібна практика вводиться у зв'язку зі скороченням оборонного бюджету і необхідністю оновити дані про резервістів і рівні їх підготовки для кращого розподілу людей в особливий період.

  На минулому тижні він відкинув припущення ЗМІ про те, що робота з резервістами почалася у зв'язку із зміною ситуації в Європі в галузі безпеки.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала жителя Енергодара, який "замінував" Запорізьку АЕС на травневі свята
  Наступний матеріал
  Окупанти захотіли допитати кримську активістку Богуцьку, яка виїхала до Києва

  Фінляндія ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом

  В Росії вважають, що Данія, Фінляндія та Нова Зеландія "не ведуть боротьби з корупцією"

  У Фінляндії на парламентських виборах перемогла опозиція

  Котам з Фінляндії дали звання героїв