imglisting.com

У Facebook з'явиться кнопка для постів, під якими не хочеться ставити "лайк"

  Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг розповів, що компанія працює над створенням альтернативи кнопці "подобається".

  "Люди просили про кнопку "не подобається" багато років. Ми нарешті почули вас, і ми працюємо над цим, і випустимо щось, що задовольнить потреби ширшої спільноти", - сказав Цукерберг агентству Bloomberg, передає BBC Україна.

  Водночас засновник соцмережі зазначив, що не хоче перетворювати Facebook на форум, де люди за допомогою голосування впливають на популярність постів. Нова кнопка дозволить користувачам висловлювати співчуття.

  "Не кожна мить є доброю. Якщо ви ділитеся чимось сумним, наприклад кризою біженців, або помер член вашої родини, може бути неприємно "лайкати" такий пост. Я думаю, важливо дати людям більше можливостей", - пояснив Цукерберг.

  Нагадаємо, 24 серпня соціальною мережею Facebook скористалися понад 1 млрд осіб за добу, що є рекордом за кількістю відвідувачів. Це означає, що кожен сьомий житель планети використовував Facebook, зазначив Цукерберг. "Вперше ми досягли цієї ключової точки, і це тільки початок об'єднання всього світу", - заявив засновник соціальної мережі.

  Попередній матеріал
  Білий дім: Міжнародна ізоляція Росії посилюється
  Наступний матеріал
  67 країн підтримали ініціативу утримання від права вето в РБ ООН, якщо конфлікт набув особливої жорсткості
  Теги:
  Loading...