5 канал

У Детройті стартував найбільший у світі автосалон

У Детройті стартував автосалон, вже відбулися перші прем'єри.

Північноамериканський автосалон у Детройті відчиняє свої двері. На ньому очікують 45 нових моделей та концепт-карів різних світових виробників. Організатори твердять: майже всі новинки стануть світовими прем'єрами, адже в Детройті їх покажуть на широкий загал вперше.

Однак автомобільні критики не так захоплені. Більшість заявлених новинок – це оновлені вже раніше представлені автомобілі. Водночас дорогі автомобілі стали ближчими до народу. Тенденції цього року - недорогі, економічні та компактні автомобілі, але з максимальною комплектацією. Японські виробники роблять ставку на невеликі міські автомобілі підвищеної прохідності. Німці з Audi та BMW також представили нові кросовери, а Mercedes – нове покоління седану е-класу. Серед полегшень для водія – автоматичне паркування. А ще машина може самостійно переїжджати з ряду в ряд, водієві потрібно лише увімкнути на дві секунди ліхтарі повороту.

Економічна криза у Детройті позначилася і на самому автосалоні. На відміну від минулого року, експозиція вже не займає 2 поверхи. Виробники спромоглися заповнити лише один, та й то не повністю. Автосалон повністю проігнорували британські виробники. Попри це організатори очікують 800 тисяч відвідувачів.

Нині автосалон відритий лише для фахівців та преси. Автолюбителі зможуть побачити новинки лише від 16-го й до 24-го січня.

Попередній матеріал
Українці хочуть змін, але самі змінюватися не готові - опитування
Наступний матеріал
У Білорусі затримали чоловіка, який воював на боці терористів "ДНР"
Теги:
Loading...