5.ua

У Держдепі США пояснили, за яких умов можуть скасувати санкції проти Росії

  Заступник державного секретаря Сполучених Штатів Ентоні Блінкін заявив, що для відкликання санкцій проти РФ досить припинення вогню та відведення важкого озброєння.

  За словами дипломата, Москва і бойовики повинні виконати абсолютно усі пункти Мінської угоди  включно з відновленням українсько-російського кордону.

  Та навіть у цьому разі американці скасують не всі санкції, а лише ті, що стосуються агресії на Донбасі. Кримські санкції лишаться в силі.

  "Найважливіше - відновити український кордон. Допоки цього не станеться, Росія та президент Путін завжди матимуть можливість передумати, відновити поставки зброї, поставки людей і матеріалів, заново розпалити конфлікт. Тож останній пункт Мінської угоди - відновлення кордону - є критично важливим для миру. Якщо Росія та сепаратисти виконають усі пункти, включно із цим, тоді ми зможемо скасувати деякі санкції. Якщо ж ні, ми збільшимо тиск. Вбір простий, і він - за Путіним", - заявив Ентоні Блінкін.

  Попередній матеріал
  Найближчим часом Варшава може надати Україні летальну зброю – головнокомандувач ЗС Польщі
  Наступний матеріал
  За ніч терористи завдавали 14 вогневих ударів по позиціях АТО - штаб

  США і Євросоюз обмірковують нові санкції проти Росії - Нуланд

  Польща наполягає на продовженні санкцій проти РФ

  Меркель попередила Росію про можливість нових санкцій

  Реакція Заходу на події в Україні: у США сподіваються, що Мінські домовленості скоро запрацюють, інакше – санкції проти РФ