chernovik.net

У Дагестані місцева поліція блокувала проведення автопробігу на підтримку Путіна та Кадирова

  Замість запланованого автопробігу кількома містами відбулися міні-пробіги всередині міст.

  У неділю, 24 січня, в Дагестані місцева поліція блокувала проведення автопробігу на підтримку російського президента Володимира Путіна, глави Чечні Рамзана Кадирова й екс-керівника Пенсійного фонду РФ по Дагестану Сагід Муртазалієва. Як повідомляє місцевий сайт "Черновик", організаторами акцій виступили прихильники Муртазалієва.

  Планувалося, що цей захід буде продовженням мітингу, який відбувся в Грозному (Чечня). Зі слів очевидців, до акції залучили понад тисячу автомобілів. Учасники пробігу збиралися вирушити з Кизляра в Гудермес, а затим, після возз'єднання з колоною з Чечні, за маршрутом Кізіл'юрт - Махачкала - Каспійськ - Ізбербаш - Дербент, однак поліція блокувала сформовані автоколони. Зазначається, що правоохоронці зривали з автівок плакати, на яких були зображені Путін, Кадиров і Муртазалієв.

  Згодом видання повідомило, що учасники, там де це було можливо, провели автопробіги всередині міст. Зокрема, один з таких міні-пробігів відбувся в Махачкалі. Зі слів учасників, акція відбулася мирно, без заворушень.

  Як повідомляв 5.ua, в російській школі почали випускати газету "Юный путинец". Таким чином проявили вірнопідданські настрої учні та вчителі чебоксарської школи №54.

  Попередній матеріал
  Сьогодні бойовики 10 разів обстріляли українські позиції
  Наступний матеріал
  Окупанти арештували ще одного кримського татарина

  Перші 200 дагестанських протестувальників на фурах вирушили на Москву

  У Дагестані триває "контртерористична операція"

  Російських школярів змушують малювати Путіна та слухати лекції про "українських карателів"