nv.ua

У Чечні розгромили "Комітет проти тортур"

  У Грозному невідомі в масках розгромили офіс "Комітету проти тортур".

  Про це повідомили у соціальних мережах представники самої організації, пише "BBC-Україна".

  Зокрема, вони написали, що до офісу "Комітету проти тортур" увірвалися люди в масках і почали все трощити. "В офісі і далі орудують люди в масках, все трощачи. Поліції немає… Протягом години дзвонили в МВС ЧР УМВС по місту Грозний СУ СК по Чеченській Республіці. Жодної реакції досі немає, ніхто не приїхав" - ідеться в одному з таких повідомлень. За інформацією видання, керівник організації розповів, що, на його думку, зловмисники, імовірно, є цивільними особами.

  Як зазначає "BBC-Україна", сьогодні вранці перед офісом організації проходив мітинг невдоволених розслідуванням убивства Джамбулата Дадаєва. У людей були плакати, зокрема, з лозунгом "Чому мовчать Каляпіни? Дадаєв – жертва свавілля".

  Видання зазначає, Джамбулата Дадаєва застрелили під час спецоперації в Грозному 19 квітня. Російські правоохоронці заявляли, що він обстріляв силовиків і спробував протаранити на машині їх службовий автомобіль, після чого був убитий.

  Нагадаємо, нещодавно в Чечні молодь штурмувала відділ поліції через побиття дівчат у хіджабах. Поліцейські Ачхой-Мартанівського ледве відбили штурм неозброєного натовпу вогнем з автоматів.

  Попередній матеріал
  Відзавтра в Україні штрафуватимуть телеканали, які транслюють заборонені російські фільми та серіали
  Наступний матеріал
  Генштаб ЗСУ дозволив застосовувати артилерію в районі Мар'їнки