мітинг проти спорудження стіни_мігрант_Угорщина 5.ua

У Будапешті відбувся мітинг проти спорудження муру на угорсько-сербському кордоні

  Близько 1000 активістів пройшли маршем від Собору Святого Стефана до парламенту, протестуючи проти зведення суперечливого паркану на кордоні з Сербією, що має на меті зупинити нелегальних мігрантів.

  Після встановили огорожу і символічно її зруйнували, повідомляє "Радіо Свобода". Протест організували неурядові організації. Учасники несли плакати з написами "Мій найліпший приятель – мігрант" чи "Ісус теж був мігрантом".

  "На мою думку, угорська влада робить неправильні кроки. Чиновники будують стіну там, де мали би допомагати. І гроші, які витрачають на будівництво муру, мали би піти на допомогу мігрантам", - наголошують активісти.

  "Вважаю, що кожна з європейських націй має допомагати мігрантам. Адже більшість з цих людей  прагнуть втекти від дійсно жахливих умов життя", - додає учасник акції, студент з Німеччини.

  Нагадаємо, у понеділок поблизу містечка Морахалом уже почали зводити мур. На думку угорської влади, він повинен захистити країну від припливу нелегалів. Стіна має бути завдовжки 175 км і чотири метри заввишки. Її зведення планують завершити за п’ять місяців. Прикордонники звітують, лише за останні вихідні затримали на угорсько-сербському кордоні понад 2 тис. нелегалів.

  Попередній матеріал
  Американські компанії поставлять до України сільгосптехніки на мільярд доларів
  Наступний матеріал
  Бої в районі Донецького аеропорту тривають цілодобово – речник АП