castletriathlonseries.co.uk

У Британії восьмирічний хлопчик з церебральним паралічем подолав дистанцію тріатлону

У британському графстві Йоркшир відбулися змагання з тріатлону, і одним з учасників, які досягли фінішу, став восьмирічний хлопчик з церебральним паралічем.

Як повідомляє Today.com, хлопчик подолав заплив через озеро на 100 метрів, велосипедний крос на 4 км та забіг на 1,3 км. За кілька метрів до фінішу він покинув ходунки та подолав залишок дистанції, двічі впавши, але піднімаючись знову і знову. Винагородою для хлопчика стала реакція глядачів - він зірвав бурхливі оплески.

Хлопець на ім'я Бейлі Метьюз з'явився на світ на дев'ять тижнів раніше терміну, а коли йому виповнилося 18 місяців, лікарі поставили діагноз - церебральний параліч. Його батько супроводжував його під час змагань, а раніше займався разом із хлопчиком тренуваннями. Мати хлопчика стверджує, що він ніколи не скаржиться, а також не відчуває себе серед людей іншим.

Нагадаємо, у червні 13-річна піаністка Ліза Халявченко-Бабич з Дніпропетровщини заявила про себе публіці. Вона привезла додому два гран-прі болгарських фестивалів і один - українського.

Попередній матеріал
Порошенко: Компартію заборонив своїм голосом український виборець
Наступний матеріал
На Луганщині прикордонники викрили приховані церковні коштовності
Теги:
Loading...