Вікіпедія

У Британії приземлилися бомбардувальники США, і це сигнал Путіну - The Times

  За офіційною інформацією стратегічні бомбардувальники В-52 пробудуть на британський території місяць і візьмуть участь в навчаннях.

  На аеропорт Фейрфорд британських військово-повітряних сил прибули три стратегічні бомбардувальники США B-52, передає "Дзеркало тижня". На думку оглядачів британської The Times, це стане сигналом для президента Росії Володимира Путіна про те, що НАТО рішуче захищатиме своїх союзників від військової агресії з боку Росії.

  За офіційною версією, літаки і 330 солдатів проведуть у Великобританії місяць і візьмуть участь у навчаннях. Зокрема, будуть здійснені навчальні вильоти і маневри небі Польщі і країн Балтії. Видання нагадує, що міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хеммонд вчора натякнув, що Лондон не проти розмістити на британській території американські ракети з ядерними боєголовками. "Ми дуже тісно співпрацюємо з американцями. Якби така пропозиція була винесена на обговорення, ми б разом прийняли рішення. Ми би зважили всі за і проти і зробили б висновки", - сказав британський міністр в ефірі телеканалу BBC.

  Попередній матеріал
  Результати виборів у Туреччині: партії влади вперше за 12 років доведеться формувати коаліцію
  Наступний матеріал
  Американка вирушила в одиночне плавання Тихим океаном