Дімітріс Аврамопулос 5.ua

У Брюсселі відбудеться зустріч міністрів внутрішніх справ країн ЄС

  До Брюсселя з'їжджаються міністри юстиції та внутрішніх справ країн Євросоюзу для обговорення питання контролю за кордонами.

  Про це повідомляє Associated Press. Зустріч вирішили провести через нещодавній теракт у Парижі, де загинули 132 людини. Зараз представники країн Євросоюзу прибувають до Брюсселя та дають перші коментарі журналістам. На саміті міністрів заслухають аргументи Франції та Бельгії щодо посилення контролю за кордонами та усунення небезпеки вторгнення екстремістів до Євросоюзу.

  Говоритимуть про подальшу долю Шенгена та можливе його реформування. До порядку денного також включено питання про списки авіапасажирів на території ЄС. Розгляд цього питання в Європарламенті затягнувся, оскільки частина депутатів вважає, що подібні списки порушують право людини на приватне життя.

  "Європа з Францією на знак солідарності і співчуття. Ця зустріч тут, у Брюсселі має велике значення сьогодні. Я вважаю, час зробити ще один крок вперед і покласти основу для створення Європейського розвідувального агентства. Ми повинні засновувати нашу співпрацю на довірі та ефективності. Я також хотів би нагадати вам, що з самого початку єврокомісія поставила на порядок денний питання безпеки", - повідомив євро комісар Дімітріс Аврамопулос.

  Нагадаємо, 17 листопада європейські міністри оборони зібралися на нараду в Парижі.

  Попередній матеріал
  У Малі двоє озброєних людей тримають у заручниках щонайменше 170 осіб у готелі "Редіссон Блу" - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Троє загинули в результаті захоплення готелю у столиці Малі, 15 заручників звільнили - ЗМІ
  Теги:
  Loading...