Греція_прапор_5 канал 5.ua

У Брюсселі розпочався черговий раунд переговорів щодо Греції

  Міністри фінансів Єврозони у Брюсселі розпочали перемовини щодо нових пропозицій грецького уряду, спрямованих на подолання фінансової кризи.

  Напередодні їм так і не вдалося ухвалити спільне рішення. Зазначимо, минулої ночі грецький парламент підтримав план прем'єра Алексіса Ципраса просити у Європи новий кредит в обмін на ощадливі реформи. Саме проти більшості цих реформ греки висловилися минулої неділі на референдумі.

  Сьогодні міністри фінансів Єврозони визначаться: дати старт новій програмі допомоги Греції чи санкціонувати вихід країни із зони обігу єдиної європейської валюти. Остаточне ж рішення мали ухвалити по обіді на саміті глав держав ЄС. Однак, президент Європейської Ради Дональд Туск повідомив у своєму Твіттері, що вирішив відкласти саміт, допоки не буде вироблена єдина позиція з грецького питання.

  "Досягти спільного рішення щодо Греції нам поки не вдалося, тож перемови продовжаться сьогодні. Суботня зустріч була складною та насиченою. Ми вислухали пропозиції Афін, детально їх обговорили, почули коментарі усіх зацікавлених сторін. Окрім фінансових моментів предметом обговорення було і питання авторитету та довіри", - зазначив голова єврогрупи Єрун Діссельблум.

  Попередній матеріал
  З'явилося відео з камер спостереження спорткомплексу в Мукачевому, де почалася стрілянина
  Наступний матеріал
  Мустафа Найєм оприлюднив оперативне відео з місця початку стрілянини в Мукачевому
  Теги:
  Loading...