ЄС 5.ua

У Брюсселі не працюють метро і магазини, люди без потреби не виходять з дому

  На вулицях Брюсселя замість передріздвяної метушні - тиша.

  Про це повідомляє Associated Press. Після оголошення у столиці Бельгії найвищого четвертого рівня загрози терористичної атаки зупинилась робота метро, багатьох магазинів. Вулиці патрулює поліція у повному бойовому екіпіруванні. 

  Люди дослухались до порад влади та намагаються не виходити з дому без потреби: майже безлюдний зараз навіть туристичний центр міста. Містяни публікують у соцмережах фото вулиць, які, за їх словами, стали схожі на військові бази. Є й фото пустих прилавків у магазинах. Щоб максимально не покидати дім, люди роблять продовольчі запаси. Втім не панікують та не втрачають оптимізму.

  У Брюсселі розташовані штаб-квартири Європейського союзу, НАТО та багатьох інших транснаціональних корпорацій. Такі суворі заходи безпеки довелось прийняти після теракту у Парижі. Двоє терористів виявились бельгійцями. Поліція Брюсселя вже спіймала та заарештувала кількох їх поплічників. Ще один злочинець переховується від правоохоронців. 

  Нагадаємо, у Брюсселі відбувається спецоперація у зв'язку з нападами в Парижі.

  Попередній матеріал
  У Криму ввели режим надзвичайної ситуації, півострів відрізаний від світла
  Наступний матеріал
  Економічна блокада Криму: попри арешти, 350 активістів вже зібралися, інші намагаються дістатися і долучитися до протесту
  Теги:
  Loading...