карнавал 5.ua

У Бразилії, Колумбії та Гаїті продовжуються карнавальні гуляння

  Свято карнавалу триває у низці країн світу. Яскраві самбадроми у Бразилії, Колумбії та Гаїті.

  У Ріо попри негоду набирає обертів традиційна карнавальна хода. По найвідомішому в світі Самбадрому пройшли новачки та професіонали - представники відразу 15-ти шкіл. Лише одна з них стане переможцем, і наступного року виступатиме в так званій "елітній групі". Кілька мільйонів туристів прибули на цьогорічне шоу танцю. Грандіозне святкування у Ріо триватиме до 17 лютого.

  Колумбійське місто Баранкілья на чотири дні перетворилося на суцільний самбадром.  Там уже третій день поспіль триває карнавальна хода, яка вважається однією із найяскравіших у Латинській Америці. Атрибути свята незмінні: химерні костюми, запальні ритми та вуличні забави. Під традиційні карибські мелодії на вулицях Баранкілья змагаються не лише в танцях, а й у яскравості маскарадного вбрання.

  Тисячі гаїтян насолоджуються традиційним щорічним карнавалом. Святкування у містах країни триває вже майже три доби. Влада усіляко підтримує дійство, адже поки триває свято, знижується градус напруги, що виникла внаслідок вуличних протестів у останні тижні. Страйки, які паралізували столицю і кілька міст спричинила політична криза - йдеться про затримку парламентських виборів та зростання вартості продуктів і палива.

  Попередній матеріал
  Чехія відправила чотири фури гуманітарної допомоги для біженців в Україні
  Наступний матеріал
  Порошенко, Меркель і Олланд занепокоєні ситуацією в Дебальцевому
  Теги:

  У Ріо-де-Жанейро сьогодні розпочнеться карнавал

  У Венеції розпочався традиційний карнавал

  У Німеччині відбувся Карнавал Культур

  На карнавалі у Ріо-де-Жанейро проходять традиційні вуличні вечірки