dt.ua

У Білому домі побоюються, що надання Україні летальної зброї призведе до збільшення кровопролиття на Донбасі

  Прес-секретар Білого Дому Джош Ернест пояснив, що в Адміністрації президента США роздумують над тим, які можуть бути наслідки після можливого забезпечення українських Збройних сил летальними видами озброєння.

  Про це він сказав 11 березня на брифінгу у Вашингтоні, повідомляє УНІАН.

  "Першим є те, що це, ймовірно, фактично за визначенням, призведе до більшого кровопролиття. І справа в тому, що наша участь та наша підтримка цих триваючих дипломатичних переговорів є свідченням того, що ми намагаємося уникнути більшого кровопролиття", - підкреслив Ернест.

  Окрім того, він зазначив, що не існує військового розв’язання ситуації на Сході України. За його переконанням, нерозумно припускати, що якщо США спроможуться надати достатню військову підтримку українським військовим, то це допоможе зупинити військові операції, які здійснюються при підтримці Росії на Донбасі.
  За словами прес-секретаря Білого Дому, надання Україні летальної військової допомоги може призвести до певної ескалації ситуації на Донбасі.

  "Якщо потенційні можливості українських військових ґрунтовно посиляться, це може змусити та збільшити реакцію Росії та підтримуваних нею сепаратистів", - вважає Ернест.

  Попередній матеріал
  Реакція Заходу на події в Україні: США розширює санкції, Європа обмірковує зміцнення оборони
  Наступний матеріал
  21-річний боєць Кіровоградського полку спецпризначення потребує допомоги у лікуванні

  США поставлятимуть Україні військові позашляховики і безпілотники - ЗМІ

  Росія продовжує поставляти на Донбас танки і ракети - Держдеп США

  Держдеп США: конфлікт на Донбасі підживлюється російськими танками і контролюється Кремлем

  Литва закликає США активніше допомагати Україні