rus.err.ee

У Берліні створять центри та притулки для біженців, які не планують залишатися у Німеччині

  Правляча коаліція в Берліні домовилася створити центри реєстрації та притулки для біженців, які планують не залишатися в Німеччині.

  Про це повідомляє Associated Press.

  Тепер заявки біженців, які мають дуже низькі шанси лишитись у країні, розглядатимуть за пришвидшеною процедурою. Лідери партій-членів коаліції домовились створити від 3 до 5 центрів, де біженці чекатимуть на рішення міграційної служби. Зокрема, їх створять у баварських містах Бамберг та Манчинг.

  Мігранти будуть частково обмежені в пересуванні - їм буде заборонено виїжджати за межі визначених територіальних округів. Зазначимо, за офіційними прогнозами до Німеччини у 2015 році мігрують 800 тис. біженців з країн Близького Сходу.

  "Ми скоротимо процедуру реєстрації для людей з безпечних країн, які шукають у Німеччині притулку з обмеженням повторного в'їзду, і для тих, хто не хоче лишатися у країні. На час процесу ухвалення рішення будемо надавати притулок. Рішення прийматимуться упродовж одного тижня, за необхідності юридичного втручання до двох тижнів", - повідомила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

  Нагадаємо, Європейська комісія оприлюднила прогноз, що 3 млн біженців мігрують у Євросоюз до 2017 року.

  Попередній матеріал
  В Одесі встановлюють біонічні протези для поранених бійців АТО
  Наступний матеріал
  Клімкін прибув до Берліна для участі у зустрічі "нормандської четвірки"