Балтимор 5.ua

У Балтиморі вночі частково поновилися заворушення

  Поліція застосувала перцевий спрей та гумові кулі, щоби розігнати кількасот протестувальників, які залишалися на вулицях у західній частині міста після настання комендантської години.

  Спочатку мітингарів закликали розійтися. Зокрема, поспілкуватися з ними прийшла очільниця міста. Утім її слова протестувальники проігнорували.

  Окрім того, кілька найактивніші пікетувальники спробували закидати полісменів камінням, у результаті чого – десяток з них потрапило за ґрати. Решту мітингарів правоохоронці розігнали за допомогою спецзасобів.

  У інших частинах міста ніч минула мирно, утім вулиці міста патрулюють посилені поліцейські загони і Національна Гвардія США. Комендантську годину в Балтиморі запровадили вчора, на тлі наймасовіших протестів в історії міста. Вона діятиме до кінця тижня.

  "Немає жодних гарантій, що в Балтиморі не спалахнуть нові заворушення. Але я можу гарантувати, що ми застосуємо всі ресурси, які є у нашому розпорядженні, щоб не дати протестному руху вийти з-під контролю і перетворитися на розбій і грабунки, як це було напередодні. Наше завдання - гарантувати безпеку мешканців Балтимора", - заявив губернатор Меріленду Ларрі Хоган.

  Попередній матеріал
  Перших мобілізованих з п'ятої хвилі вже направили до навчальних підрозділів
  Наступний матеріал
  Сьогодні відбудуться перші півфінальні матчі Кубка України з футболу
  Loading...

  Балтимор оговтується від кривавих заворушень

  Дві сотні людей заарештовано у Балтиморі внаслідок заворушення

  У Балтиморі щоб зупинити заворушення ввели Нацгвардію США

  У США похорон афроамериканця переріс у стихійну акцію протесту