У Афінах понад 20 тис. людей зібралися щоб підтримати політику уряду

  Понад 20 тисяч людей зібралися на площі біля парламенту в Афінах напередодні ввечері. Прийшли, щоб підтримати політику уряду Алексіса Ципраса.

  Проурядові демонстранти виступають за те, щоб на референдумі 5 липня відповісти "Ні" - відмовитися від політики заходів жорсткої економії. Такий крок може призвести до дефолту країни та виходу її із зони євро. Сам Ципрас запевняє, що Греція не відмовлятиметься від євро, однак європейські політики та економісти вважають, що уникнути цього майже немає шансів.

  Зазначимо, термін виплати боргу Міжнародному валютному фонду спливає сьогодні. До кінця дня Афіни мають перерахувати майже 1,5 млрд євро. Греція - традиційно просить позичити грошей, щоб розплатитися, Європа відмовляється це робити, оскільки Греція не дотримується плану з економії та зменшення бюджетних видатків.

  "Ми всі сьогодні хочемо сказати гучне і чітке "Ні". Ми проти заходів, які Європа нав'язує Греції. Навіщо вони нам? Щоб нам підкинули якийсь дріб'язок? Для мене це війна. Як країна, і як демократія ми маємо вистояти і боротися проти облоги, в якій опинилися", - наголошують активісти.

  Попередній матеріал
  Тристоронні газові переговори відбудуться сьогодні у Відні
  Наступний матеріал
  У зоні АТО за добу зафіксували 83 атаки бойовиків - штаб АТО