У Афінах на зборах фінансової ради вирішуватимуть питання боргової кризи

  Зустріч відбувається за участі голови Центробанку, глави Асоціації банків Греції, а також міністра фінансів.

  У Афінах у ці хвилини збирається фінансова Рада. Вирішуватимуть питання боргової кризи.

  Зустріч відбувається за участі голови Центробанку, глави Асоціації банків Греції, а також міністра фінансів. Сьогодні також заплановане засідання Європейського центрального банку щодо кризової ситуації у Греції. За її підсумками, мають вирішити чи надавати і далі Греції кошти, щоби підтримати ліквідність грецької банківської системи та запобігти її банкрутству. Тривалі перемови Греції, Єврогрупи та міжнародних кредиторів завершилися провалом, і вже від початку липня МВФ припиняє фінансувати країну.

  Водночас Афіни не виключають, що завтра закриють банки для управління капіталом. Про це міністр фінасів Греції заявив радіо ВВС. Від учора люди у паніці штурмують банкомати через загрозу дефолту.

  "Греки дуже втомилися від заходів економії за останні кілька років. Я зі свого боку і далі переконую і Президента, і міністра фінансів Франції, що треба домовлятися з греками. Треба повернути їх за стіл переговорів. Греція - це велика цивілізація, і ми відповідальні за те, що взяли її до Євросоюзу. Я навіть не можу собі уявити, що Греція вийде з Єврозони", - заявив Мануель Вальс, прем'єр-міністр Франції.

  Як раніше повідомляв "5 канал", парламент Греції ратифікував проведення референдуму щодо схвалення чи відхилення пропозицій міжнародних кредиторів.  Провести референдум вже наступного тижня запропонував напередодні прем'єр Алексіс Ціпрас. 

  Попередній матеріал
  Екс-підполковника "Беркуту", причетного до розстрілів майданівців, посадили за ґрати
  Наступний матеріал
  Вірменська поліція збирається сьогодні "відновлювати порядок" у Єревані