фото Газета.UA

Тисячі сибіряків несподівано отримали повістки до воєнкоматів

  Тільки у одному місті Томськ "запрошення" прибути до військкомату отримали три з половиною тисячі містян.

  Як повідомляє місцева агенція новин ТВ2, більшість подібну "повістку" отримали вперше – це жінки до 45 років, рядові запасу до 50 років і офіцери запасу до 60 років.

  У військкоматі пояснили розіслані з лютого цього року "запрошення" раптовою потребою провести облік військовослужбовців в запасі. Обласний воєнком Юрій Жуков запевнив журналістів ТВ-2, що це цілком звичайна процедура – просто чомусь цього разу дуже масова. Військовий наполягає – це не повістка, а просто "запрошення" прийти у військкомат.

  При цьому опитані журналістами резервісти таку заяву заперечують: кажуть, що такі "запрошення" раніше ніколи не отримували. Проведене опитування також виявило, що дивні "не-повістки" отримали не тільки військовослужбовці резерву, але й ті люди, які в армії ніколи не служили.

  Журналісти підсумували: "Томичі пов'язують "повістки" з напруженою ситуацією між Росією та Україною. У військкоматі цей зв'язок заперечують, кажуть – облік плановий".

  Нагадаємо, сьогодні світові ЗМІ обговорюють той факт, що сирійське ТБ випадково показало, як російські війська воюють за режим Асада.

  Попередній матеріал
  Нацбанк України пом'якшив низку валютних обмежень
  Наступний матеріал
  Суд оштрафував росіянина на 3 тис. рублів через мультфільм про Дональда Дака
  Теги:
  Loading...