5.ua

Тисячі мігрантів прорвали поліцейський кордон між Грецією і Македонією

  Під час прориву кілька людей отримали поранення.

  У суботу, 22 серпня, тисячі мігрантів прорвалися через кордон з території Греції в Македонію. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на агентство AP.

  Зазначається, що інцидент стався, коли македонські поліцейські вирішили пропустити через кордон невелику групу мігрантів з маленькими дітьми, чим скористалися інші нелегали.

  Поліція застосувала проти натовпу світлошумові гранати, але не змогла зупинити її. Внаслідок прориву кілька людей отримали поранення.

  20 серпня уряд Македонії оголосив надзвичайну ситуацію на південному й північному кордонах країни у зв'язку з величезним напливом нелегальних біженців. 21 серпня македонській поліції для стримування іммігрантів довелося застосувати шумові гранати і сльозогінний газ. Один із поліцейський отримав ножове поранення в живіт.

  Пізніше македонські влада дозволила кільком сотням іммігрантів перейти кордон з Греції.

  Повідомляється, що для охорони кордону задіяні македонські військовослужбовці.

  З огляду на ситуацію, Угорщина почала будувати загородження на кордоні з Сербією для того, щоб хоча б якось перешкодити проникненню нелегалів на територію країни.

  Раніше цього тижня глава уряду Сербії Александар Вучич оголосив про намір відкрити в Белграді центр для тимчасового утримання іммігрантів. Швидше за все, його обладнають, використовуючи можливості бєлградською готелю "Національ".

  Як повідомляв 5.ua, круїзний лайнер біля грецького острову забезпечить притулком до 2,5 тис. біженців . 

  Попередній матеріал
  На майдані в центрі Житомира розмалювали мапу України (фото)
  Наступний матеріал
  Кожну заяву Лаврова на Мюнхенській конференції зустрічали або сміхом, або гулом – Капанадзе
  Теги:
  Loading...