Дональд Туск
Дональд Туск credo-ua.org

Туск: потрібно не допускати воєн в Африці, щоб було менше біженців

  На Мальті відкрився саміт  ЄС-Африка щодо проблеми мігрантів.

  Голова Європейської ради Дональд Туск на мальтійському саміті запропонував лідерам ЄС та Африки напрямки боротьби з нелегальною міграцією.

  Туск наголосив, що насамперед потрібно боротися з глибинними причинами міграції. Зокрема – створювати нові робочі місця і не допускати воєн.

  "Єдиний спосіб управляти міграцією - це працювати разом. Ми маємо об'єднати свої зусилля, щоб міграція стала корисним обміном, а не трагічною втратою для усіх нас", - заявив голова Євроради.

  Також він запропонував надавати більше можливостей для легальної міграції, дотримуватися верховенства права і активніше боротися з торгівлею людьми.  Євросоюз повинен посилити допомогу африканським країнам у розміщенні біженців і гарантувати їм міжнародний захист.

  Нагадаємо, раніше західні ЗМІ повідомляли, що Брюссель запропонує країнам Африки понад 2 мільярди євро, в обмін на те, щоб ці держави забрали біженців з європейських територій до себе.

  Як повідомляв 5.ua, у жовтні до Європи приїхала рекордна кількість мігрантів. З Близького сходу та Африки прибули понад 218 тисяч біженців. Майже стільки ж європейські країни прийняли за весь попередній рік.

  Попередній матеріал
  Другий тур місцевих виборів обійдеться українцям у 27 мільйонів гривень
  Наступний матеріал
  На Волині почали демаркацію кордону з Білоруссю