мігранти 5.ua

Туск: Людські страждання та трагедії стали майже щоденними новинами в Європі

  Президент Європейської Ради Дональд Туск назвав найважливішим на сьогодні завданням для Європи вирішення міграційної кризи.

  Таку заяву він зробив у понеділок по завершенні зустрічі з прем'єр-міністром Словенії Міро Цераром у ході візиту до цієї країни, повідомляє УНІАН.

  За словами Туска, саме тема "триваючої міграційної кризи" була основним питання переговорів.

  "Це - найважливіше на сьогодні питання для Європи. Це літо підтвердило, що міграція залишається ключовим питанням для Європи у найближчі роки», - заявив президент Європейської Ради.

  Туск наголосив, що ЄС не можна звинувачувати в міграційній кризі. "Ми повинні полегшити нестерпні людські страждання та трагедії, які зараз в Європі стали майже щоденними новинами. Коротше кажучи, Європейський Союз повинен допомогти у вирішенні основних проблем, що стоять сьогодні перед європейськими країнами", - підкреслив він.

  Туск повідомив, що у жовтні це питання буде предметом обговорення Європейської Ради, а у листопаді він буде головувати на конференції у Мальті, де європейські та африканські лідери будуть намагатися знайти практичне вирішення цієї загальної проблеми.

  "Як ми бачили в Австрії та в Середземному морі, торгівля людьми та незаконне ввезенням мігрантів є не тільки брудною справою, це насправді є масовим вбивством. Сьогодні контрабандисти є потенційними масовими вбивцями. Ми повинні зробити все від нас залежне, щоб це зупинити", - наголосив президент ЄР.

  Попередній матеріал
  Під час сутичок біля ВР було поранено двох французьких журналістів
  Наступний матеріал
  СБУ ліквідувала дві потужні нарколабораторії
  Теги:
  Loading...